TV NIKÉ | Niké s r.o.
Google Chrome Mozilla Firefox MS Internet Explorer Opera Apple Safari
Prehliadač

Používate zastaralý prehliadač. Pre správne zobrazenie stránok odporúčame použiť niektorý z nasledovných prehliadačov:

Prehliadače
Google Chrome Mozilla Firefox MS Internet Explorer Opera Apple Safari
Cookies

Používanie portálu bez povolených cookies obmedzuje jeho plnú funkčnosť. Návod pre povolenie cookies vo vašom prehliadači:

Prehliadace
TV NIKE

S prenosmi si vo výhode. Tipuj
a sleduj ZADARMO
v počítači i mobile.

Čas Šport Zápas Súťaž  
24.08.2017 04:00 Futbal Arabe Unido - Águila Liga CONCACAF Live
24.08.2017 04:00 Futbal Real Salt Lake - San Jose Earthquakes USA MLS Live
24.08.2017 04:00 Futbal Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders USA MLS Live
24.08.2017 04:20 E-Športy Luminosity Gaming - SK Gaming CS:GO ESL Pro League - NA Live
24.08.2017 04:30 E-Športy Team Liquid - Ghost Gaming CS:GO ESL Pro League - NA Live
24.08.2017 04:30 Futbal Portland Timbers - Colorado Rapids USA MLS Live
24.08.2017 09:05 Tenis Martos Gornes S. - Marti J. Futures Istanbul
24.08.2017 09:05 Tenis Griekspoor T. - Kirkin E. Futures Istanbul
24.08.2017 10:00 Tenis Quinzi G. - Carballes Baena R. Challenger Manerbio
24.08.2017 10:00 Tenis Ymer E. - Ojeda Lara R. Challenger Manerbio
24.08.2017 10:00 Plážový volejbal Hermannová B./Sluková M. - Bansley/Wilkerson FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 10:00 Tenis De Greef A. - Taberner C. Challenger Manerbio
24.08.2017 10:00 Tenis Bourgue M. - Sonego L. Challenger Manerbio
24.08.2017 10:05 Tenis Pella C. - Eikeri U. ITF Hodmezovasarhely
24.08.2017 10:05 Tenis Chernyshova M. - Dulgheru A. ITF Hodmezovasarhely
24.08.2017 10:35 Tenis Mukund S.K. - Haylaz M. Futures Istanbul
24.08.2017 10:35 Tenis Heras P. - Toledo Bague P. Futures Istanbul
24.08.2017 11:00 Plážový volejbal Fendrick L./Ross A. - Betschart/Hüberli FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 11:35 Tenis Grymalska A. - Lukas T. ITF Hodmezovasarhely
24.08.2017 11:35 Tenis Radanovic D. - Juhászová V. ITF Hodmezovasarhely
24.08.2017 12:00 Badminton Ng Ka Long A. - Axelsen V. BWF World Championships muži
24.08.2017 12:00 Plážový volejbal Kolocová/Kvapilová - Heidrich/Verge-Depre FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 12:00 Badminton Zhang N./Li Y. - Man T.C./Tse Y.S. BWF World Championships / mix
24.08.2017 12:00 Badminton Zheng S. W./Chen Q. - Christiansen M./Thygesen S. BWF World Championships / mix
24.08.2017 12:05 Tenis Hossam Y. - Kuzmanov D. Futures Istanbul
24.08.2017 12:30 Badminton Stoeva G./Stoeva S. - Tanaka S./Yonemoto K. BWF World Championships ženy / štvorhra
24.08.2017 12:30 Badminton Lee Ch.H.R./Chau H.W. - Fischer Nielsen J./Pedersen C. BWF World Championships / mix
24.08.2017 12:30 Volejbal Irán 23 - Japonsko 23 MS 23 muži
24.08.2017 13:00 Badminton Lin Dan - Ouseph R. BWF World Championships muži
24.08.2017 13:00 Plážový volejbal Larissa/Talita - Sweat/Ross S. FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 13:05 Tenis Khromacheva I. - Rubini S. ITF Hodmezovasarhely
24.08.2017 13:05 Tenis Eikeri U./Poznikhirenko G. - Bondar A./Jani R.-L. ITF Hodmezovasarhely - štvorhra
24.08.2017 13:30 Badminton Son Wan Ho - Saensomboonsuk T. BWF World Championships muži
24.08.2017 13:30 Badminton Kamura T./Sonoda K. - Karandasuwardi R./Pratama A. BWF World Championships muži / štvorhra
24.08.2017 13:30 Badminton Choi S.K./Chae Y.J. - Lu K./Huang Y. BWF World Championships / mix
24.08.2017 14:00 Badminton Matsutomo M./Takahashi A. - Fukuman N./Yonao K. BWF World Championships ženy / štvorhra
24.08.2017 14:00 Badminton Conrad-Peterson M./Pieler Kolding M. - Yao Ch.-L./Han Y.-P. BWF World Championships muži / štvorhra
24.08.2017 14:00 Plážový volejbal Lucena/Dalhausser - Doppler/Horst FIVB World Tour Finals muži
24.08.2017 14:00 Badminton Yamaguchi A. - Chen Yufei BWF World Championships ženy
24.08.2017 14:30 Badminton Sai Praneeth B. - Chou Tien Chen BWF World Championships muži
24.08.2017 14:30 Badminton Jayaram A. - Chen Long BWF World Championships muži
24.08.2017 14:30 Badminton Chung E.S./Kim D.Y. - Ellis M./Langridge Ch. BWF World Championships muži / štvorhra
24.08.2017 14:30 Hokej Novosibirsk - Dinamo Riga KHL
24.08.2017 14:30 Volejbal Bulharsko - Grécko Kvalifikácia MS ženy sk. G
24.08.2017 14:35 Tenis Ruse E.G./Wacanno E. - Jablonovska J./Juhászová V. ITF Hodmezovasarhely - štvorhra
24.08.2017 14:35 Tenis Kostic N./Pribylova A. - Silich A./Udvardy P. ITF Hodmezovasarhely - štvorhra
24.08.2017 15:00 Plážový volejbal Goncalves/Stein - Liamin/Krasilnikov FIVB World Tour Finals muži
24.08.2017 15:00 Volejbal Brazília 23 - Rusko 23 MS 23 muži
24.08.2017 15:00 Hokej Avangard Omsk - Severstal Čerepovec KHL
24.08.2017 15:30 Hokej Barys Astana - Spartak Moskva KHL
24.08.2017 16:00 Plážový volejbal Pavan/Humana-Paredes - Hermannová B./Sluková M. FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 16:00 Hokej Chanty Mansijsk - N. Novgorod KHL
24.08.2017 17:00 Badminton Blichfeldt M. - Marin C. BWF World Championships ženy
24.08.2017 17:00 Badminton Ivanov V./Sozonov I. - Gideon M.F./Sukamuljo K.S. BWF World Championships muži / štvorhra
24.08.2017 17:00 Badminton Intanon R. - Chen Xiaoxin BWF World Championships ženy
24.08.2017 17:00 Plážový volejbal Bednarczuk/Santos Lisboa - Fendrick L./Ross A. FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 17:00 Volejbal Slovinsko - Belgicko Kvalifikácia MS ženy sk. G
24.08.2017 17:00 Hokej Hradec Králové - TPS Turku Liga majstrov
24.08.2017 17:00 Hokej Liberec - Växjö Liga majstrov
24.08.2017 17:30 Badminton Jung K.E./Shin S.Ch. - Fruergaard M./Thygesen S. BWF World Championships ženy / štvorhra
24.08.2017 17:30 Badminton Nehwal S. - Sung Ji Hyun BWF World Championships ženy
24.08.2017 17:30 Badminton Ahsan M./Saputro R. A. - Christiansen M./Daugaard D. BWF World Championships muži / štvorhra
24.08.2017 17:30 Volejbal Argentína 23 - Kuba 23 MS 23 muži
24.08.2017 17:30 Volejbal Bulharsko - Rusko ME muži
24.08.2017 17:30 Volejbal Fínsko - Estónsko ME muži
24.08.2017 18:00 Badminton Gilmour K. - He Bingjiao BWF World Championships ženy
24.08.2017 18:00 Badminton Fukushima Y./Hirota S. - Dongping H./Yinhui L. BWF World Championships ženy / štvorhra
24.08.2017 18:00 Badminton Huang K./Wang Y. - Chai B./Hong W. BWF World Championships muži / štvorhra
24.08.2017 18:00 Plážový volejbal Laboureur/Sude - Kolocová/Kvapilová FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 18:00 Futbal AEK Larnaca - Viktoria Plzeň Európska liga
24.08.2017 18:00 Hokej Nižnekamsk - Vladivostok KHL
24.08.2017 18:00 Hokej AK Bars Kazaň - Kunlun Red Star KHL
24.08.2017 18:00 Hokej Kalpa Kuopio - Malmö Liga majstrov
24.08.2017 18:30 Badminton Chen Q./Jia Y.F. - Morozova O./Chervyakova A. BWF World Championships ženy / štvorhra
24.08.2017 18:30 Badminton Jung C.Y./Yeong K.S. - Na C.Y./Hee L.S. BWF World Championships ženy / štvorhra
24.08.2017 18:30 Badminton Adcock C./Adcock G. - Kazuno K./Kurihara A. BWF World Championships / mix
24.08.2017 18:30 Hokej HK Soči - Chabarovsk KHL
24.08.2017 18:30 Hokej Frölunda - Zürich Lions Liga majstrov
24.08.2017 18:30 Hokej HV 71 - Mannheim Liga majstrov
24.08.2017 18:45 Futbal Dynamo Kyjev - Maritimo Európska liga
24.08.2017 19:00 E-Športy Limitless.GG - Vibora CS:GO ESL African Championship
24.08.2017 19:00 E-Športy Big 5 Esports - XTC Gaming CS:GO ESL African Championship
24.08.2017 19:00 E-Športy Envyus - HellRaisers CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 19:00 E-Športy G2 Esports - North CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 19:00 Plážový volejbal Sweat/Ross S. - Ludwig/Walkenhorst FIVB World Tour Finals ženy
24.08.2017 19:00 Futbal RB Salzburg - Viitorul Constanta Európska liga
24.08.2017 19:00 Futbal Maccabi Tel Aviv - SCR Altach Európska liga
24.08.2017 19:05 Tenis Gavrilova D. - Flipkens K. WTA New Haven
24.08.2017 19:30 Futbal Fenerbahce - Vardar Skopje Európska liga
24.08.2017 19:30 Volejbal Holandsko - Česká rep. Kvalifikácia MS ženy sk. G
24.08.2017 19:30 Hokej Stavanger - Kometa Brno Liga majstrov
24.08.2017 19:45 Hokej SC Bern - Nottingham Liga majstrov
24.08.2017 19:45 Hokej HC Davos - Cardiff Liga majstrov
24.08.2017 20:00 Plážový volejbal Losiak B./Kantor P. - Dollinger A./Erdmann J. FIVB World Tour Finals muži
24.08.2017 20:00 Volejbal Egypt 23 - Čína 23 MS 23 muži
24.08.2017 20:00 Futbal Skenderbeu Korce - Dinamo Zagreb Európska liga
24.08.2017 20:00 Futbal Midtjylland - Apollon Limassol Európska liga
24.08.2017 20:00 Futbal AEK Atény - Club Brugge Európska liga
24.08.2017 20:10 E-Športy North - G2 Esports CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 20:10 E-Športy HellRaisers - Envyus CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 20:30 Volejbal Španielsko - Slovinsko ME muži
24.08.2017 20:30 Volejbal Poľsko - Srbsko ME muži
24.08.2017 20:30 Hokej Gap - KAC Klagenfurt Liga majstrov
24.08.2017 20:45 Futbal Škendija Tetovo - AC Milan Európska liga
24.08.2017 20:45 Futbal Rosenborg - Ajax Amsterdam Európska liga
24.08.2017 21:00 Tenis Bautista Agut R. - Fritz T. ATP Winston Salem
24.08.2017 21:00 Plážový volejbal Boeckermann M./Schuermann L. - Nicolai/Lupo FIVB World Tour Finals muži
24.08.2017 21:00 Futbal Hajduk Split - Everton Európska liga
24.08.2017 21:00 Futbal CZ Beograd - FK Krasnodar Európska liga
24.08.2017 21:01 Futbal St. Petersburg - FC Utrecht Európska liga
24.08.2017 21:05 Tenis Mertens E. - Zhang Shuai WTA New Haven
24.08.2017 21:05 Futbal Austria Viedeň - NK Osijek Európska liga
24.08.2017 21:20 E-Športy BIG - FaZe Clan CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 21:20 E-Športy Astralis - Heroic CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 21:30 E-Športy Generation Digital - Tunisia With Love CS:GO ESL African Championship
24.08.2017 21:30 E-Športy Energy Esports - Exdee CS:GO ESL African Championship
24.08.2017 22:30 E-Športy FaZe Clan - BIG CS:GO ESL Pro League - EU
24.08.2017 22:30 E-Športy Heroic - Astralis CS:GO ESL Pro League - EU
25.08.2017 01:00 E-Športy Rogue - compLexity CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 01:00 E-Športy Misfits - Luminosity Gaming CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 01:05 Tenis Radwanska A. - Peng S. WTA New Haven
25.08.2017 02:10 E-Športy compLexity - Rogue CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 02:10 E-Športy Luminosity Gaming - Misfits CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 03:20 E-Športy Renegades - Splyce CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 03:20 E-Športy Immortals - SK Gaming CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 04:30 E-Športy SK Gaming - Immortals CS:GO ESL Pro League - NA
25.08.2017 04:30 E-Športy Splyce - Renegades CS:GO ESL Pro League - NA

Sleduj viac ako 40 000 prenosov ročne! Najlepšie ligy a šlágre svetového športu:

  • futbalová španielska Primera División, talianska Serie A, francúzska Ligue 1, nemecká Bundesliga
  • tenisové turnaje ATP a WTA
  • hokejová NHL a KHL
  • basketbalová NBA a Euroliga
  • svetová liga vo volejbale
  • a množstvo ďalších